Uitleg beker 2017-2018

De loting van de beker heeft plaatsgevonden en daarom geven we een korte uitleg over de regels:

  • De beker wordt gespeeld in zeven poules van drie teams
  • De zeven nummers 1 en de beste nummer 2 gaan door naar het afvalschema voor winnaars (acht teams)
  • De zes nummers 2 en de twee beste nummers 3 gaan door naar het afvalschema voor de verliezers (acht teams)
  • In totaal spelen vijf teams maar twee wedstrijden
  • De eerste ronde van het afvalschema wordt ook geloot

Opmaken eindstand poule

  1. Onderling resultaat
  2. Doelsaldo
  3. Doelpunten saldo
  4. Penalty schieten

Loting Beker 2017-2018

De loting voor de beker van dit seizoen heeft plaatsgevonden.

De poule-indeling is als volgt.

Poule 1
Van Elst kraanverhuur B.V
Snoeijen Electro Systems (SES)
Autobedrijf Greijmans

Poule 2
WEBZIES/van Lierop/de Gouden Aar
KSA/Intertoys
Partycentrum De Mona

Poule 3
tableaux mediamakers
Haas & Heesterbeek/Verest Sport
AutoService Heeze

Poule 4

Smulders Interieurprojecten
AGRO Tuinen
Marge – Vrelasco

Poule 5
Bumet/D&D Kunststoffen/’t Pumpke
Atletico Heeze
Rulchester United

Poule 6
Tapperij de Zwaan
Knapen Dakwerken/Berlo Dakwerken
Actielaminaat.nl

Poule 7
Houtloods/Café sgt Peppers Ehv.
Albert Heijn 2/Del Monde
Makelaardij Olav Veldhuizen

Een uitleg van de regels vind je hier.

Poule-indelingen

De nieuwe poule-indeling voor seizoen 2017-2018 is bekend. We hebben opnieuw drie poules met 7 of 8 teams.

A-poule
1 AGRO Tuinen
2 Atletico Heeze
3 Bumet/D&D Kunststoffen/’t Pumpke
4 Knapen Dakwerken/Berlo Dakwerken
5 Rulchester United
6 Tapperij de Zwaan
7 WEBZIES/van Lierop/de Gouden Aar

B-poule
1 Actielaminaat.nl
2 Houtloods/Café sgt Peppers Ehv.
3 Makelaardij Olav Veldhuizen
4 Pedicurepraktijk Marian Martens
5 Smulders Interieurprojecten
6 Snoeijen Electro Systems (SES)
7 tableaux mediamakers

C-poule
1 Albert Heijn/Del Monde
2 Autobedrijf Greijmans
3 AutoService Heeze
4 Geldroppenaren
5 Haas & Heesterbeek/Verest Sport
6 KSA/Intertoys
7 Marge – Vrelasco
8 Nieuw team (nog onzeker)